Rok 2017

Stále není pozdě sehnat letní tábor

Chrudim – Spolek Klíček a Klíčenky Chrudim nabízejí volná místa v rekreačním zařízení Krasnice u Přelouče. Tábor se koná ve dnech 15. až 29. července. Jeho tématem je: „Praotec Čech by zíral".

Tábor se postará o děti od 6 do 15 let včetně těch s handicapem. Pro děti je přichystána spousta zábavy. Mohou se těšit na hry, soutěže, rukodělné činnosti a výlety.

Táborový program je zaměřený na české děti, kde se for-mou hry dozvídají významné události.
 

 

Festiválek na klíček zaplnil slatiňanskou sokolovnu


Chrudim, Slatiňany – Pátý ročník Festiválku na klíček uspořádaly v sobotu Spolek Klíček a Klíčenky Chrudim ve spolupráci s Domovem sociálních služeb Slatiňany.

Deštivé a studené počasí tentokrát neumožnilo pořádání akce ve venkovním areálu Sokola Slatiňany a účinkující i diváci se museli přesunout do přívětivějšího prostoru vnitřku slatiňanské sokolovny. To však vůbec nevadilo a všichni se záhy nechali strhnout četnými hudebními vystoupeními i bohatým doprovodným programem.

Nechyběl v něm například bleší trh či nabídka sortimentu stánkových prodejců a zejména děti se skvěle zabavily při mnoha soutěžích, tvořivých dílnách a dalších kratochvílích.