Kde a pro koho jsme zpívali:

Za dlohá léta existence našeho souboru jsme se sešli u mnoha a mnoha příležitostí, namátkou jmenujme například akce související s Mš Sv. Čecha, Městem Chrudim, již od roku 1997 býváme hosty Chrudimské Mateřinky i Komise pro občanské záležitosti v Chrudimi (vítání občánků, svatby, apod.)

Svým zpěvem těšíme seniory v Chrudimi a v širokém okolí, Děti z dětského hospice v Malejovicích i z Nadačního fondu Klíček v Praze.

Naše uspěchy sahají i do zahraničí, kromě koncertů na Slovensku jsme pro své krajany zazpívaly i ve Švédsku a měli jsme možnost navštívit i partnerské město Ede v Holandsku.

Naši fanoušci nás mohli vidět i v televizi, Česká Televize odvysílala Adventní koncert  z chrámu sv. Mikuláše, benefiční koncert Děti dětem v Pyramidě v Praze, byli jsme hosty ve studiu Kamarád či na dobročinné akci Pomozte dětem.

V rámci spolupráce s Českým červeným křížem Chrudim, Hradec Králové a Praha pravidelně vystupujeme pro dárce krve, na výročním zasedání, zúčastnily jsme se Světového dne Červeného kříže v Praze v Senátu.

Za zmínku také stojí účast na soutěžích mladých zpěváků Brána, Bradelská skleněnka, Hudlovačka.

Mezi naše nejkrásnější vzpomínky patří mnohá setkání s Petrem Haničincem v Bratronicích.

S hrdostí jsme společně pokřtily CD Parádní svět a písničkou jsme doprovodily svého přítele i na jeho poslední cestě.

V předvánočním období navštěvujeme adventní koncerty nejen v Chrudimi, ale i ve Slatiňanech, Heřmanově Městci a spostě dalších přilehlých i vzdálenějších místech.

Protože členové našeho souboru mají kromě zvučného hlasu také dobré srdce, pravidelně se zúčastňujeme nejrůznějších benefičních akcí. Pomohli jsme chrudimskému hospici, stacionáři Jitřenka, podporujeme obce postižené povodněmi, zkrátka se snažíme pomoci lidem, kteří měli v životě méně štěstí než my.